Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3

DT Bromsskiva framaxel, Ventilerad inifrån

Artikelnummer: 6.61007
  • Position:
    poduct_description_icon_alt_1
    framaxel
  • Diameter (mm): 330
  • Bromsskivetyp: Ventilerad inifrån
  • Hålantal: 10
  • Hålkrets-Ø [mm]: 118
  • Bromsskiva tjocklek [mm]: 34
  • Minimum tjocklek [mm]: 28
  • Höjd [mm]: 80
  • Vikt [g]: 14040
  • DT: Bromsskiva
  • Objektnummer: 6.61007
  • Vårt pris: 490,76 kr
  • Tillverkarens varunummer: 6.61007
  • Tillverkarens: DT
  • EAN nummer: 4047755616014
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: 6.61007
  • EAN: 4047755616014
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

701,08 kr**
-30%

490,76 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

- +
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

  • OEN 50 10 422 262 — RENAULT
  • OEN 50 10 525 308 — RENAULT
  • OEN 50 10 598 303 — RENAULT
  • OEN 50 10 422 262 — RENAULT TRUCKS
  • OEN 50 10 525 308 — RENAULT TRUCKS
  • OEN 50 10 598 303 — RENAULT TRUCKS
Kompatibel med Kommersiella fordon
DT 50 10 422 262, 50 10 525 308, 50 10 598 303, 50 10 422 262, 50 10 525 308 Bromsskiva
Recensioner
4 Denna produkt har betygsatts av 4 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
DT 6.61007: reservdelar med liknande egenskaper
BREMBO 09949220
BREMBO 09.9492.20 863,73 kr*
CEI 215116
CEI 215086
CEI 215.116
CEI 215.086
DT Spare Parts 2087 330 001
DT Spare Parts IT1601R01101
DT Spare Parts IT 1601R 01101
DT Spare Parts 4057795316638
DT Spare Parts 4057795129122
DT Spare Parts 2087330001
FEBI BILSTEIN 45581 Bästa pris garanterat537,83 kr*
FEDERAL MOGUL BCR218A
JURATEK REN122
JURATEK REN111
KAWE NCA112620
KAWE NCA1126.20
KNORR-BREMSE K184824N50
MERITOR MBR5117
MEYLE 16-35 523 0006
MEYLE 16355230006
PE Automotive 25602900
PE Automotive 25602900A
PE Automotive 256.029-00
REMSA NCA1126.20
REMSA NCA112620
ST-TEMPLIN 031104255250
ST-TEMPLIN 03.110.4255.130
ST-TEMPLIN 03.110.4255.250
ST-TEMPLIN 031104255130
TEXTAR 93192100
ZIMMERMANN 470.6611.00
ZIMMERMANN 470661100
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Liknande varor:
  • -30%
    02-RV010 SBP Bromsskiva
    SBP Bromsskiva
    Artikelnummer: 02-RV010
    560,78 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
    • Tillverkarens varunummer 02-RV010
    • Tillverkarens SBP
    • EAN nummer 22113854384387438438
    • SBP Bromsskiva
    • Objektnummer 02-RV010
    • Vårt pris 560,78 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -30%
    45581 FEBI BILSTEIN Bromsskiva
    Artikelnummer: 45581
    537,83 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
    • Tillverkarens varunummer 45581
    • Tillverkarens FEBI BILSTEIN
    • EAN nummer 4027816455813
    • FEBI BILSTEIN Bromsskiva
    • Objektnummer 45581
    • Vårt pris 537,83 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -30%
    BCR218A BERAL Bromsskiva
    BERAL Bromsskiva
    Artikelnummer: BCR218A
    801,86 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
    • Tillverkarens varunummer BCR218A
    • Tillverkarens BERAL
    • EAN nummer 4044197305773
    • BERAL Bromsskiva
    • Objektnummer BCR218A
    • Vårt pris 801,86 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -30%
    09.9492.20 BREMBO Bromsskiva
    Artikelnummer: 09.9492.20
    863,73 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
    • Tillverkarens varunummer 09.9492.20
    • Tillverkarens BREMBO
    • EAN nummer 8020584949221
    • BREMBO Bromsskiva
    • Objektnummer 09.9492.20
    • Vårt pris 863,73 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
FAQ: Vanliga frågor och svar
0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos Autodoc.se

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av DT 6.61007 med PayPal Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av DT delar med MasterCard DT Bromsskiva 661007 - med hjälp av VISA Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa DT Bromsskiva 661007 Betala för 6.61007 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om DT Bromsskiva? Läs Bromsskiva 661007 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsskiva 4047755616014: pålitlig leverans med DHL Bromsskiva 6.61007 skickas säkert till din dörr av Postnord GLS budfirma levererar din beställning av DT 661007 punktligt

Varje beställning av varor för 1900 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1900 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
loader Vänligen vänta...