Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3

DT Packning, oljekylare 

Artikelnummer: 1.24151
  • Vikt [g]: 40
  • DT: Packning, oljekylare
  • Objektnummer: 1.24151
  • Vårt pris: 158,69 kr
  • Tillverkarens varunummer: 1.24151
  • Tillverkarens: DT
  • EAN nummer: 4047755341770
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: 1.24151
  • EAN: 4047755341770
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

229,99 kr**
-31%

158,69 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

- +
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

  • OEN 1412875 — SCANIA
  • OEN 1467166 — SCANIA
  • OEN 1509813 — SCANIA
Kompatibel med Kommersiella fordon
DT 1412875, 1467166, 1509813 Packning, oljekylare
Recensioner
5 Denna produkt har betygsatts av 9 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
FAQ: Vanliga frågor och svar
0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos Autodoc.se

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av DT 1.24151 med PayPal Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av DT delar med MasterCard DT Packning, oljekylare 124151 - med hjälp av VISA Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa DT Packning, oljekylare 124151 Betala för 1.24151 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om DT Packning, oljekylare? Läs Packning, oljekylare 124151 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Packning, oljekylare 4047755341770: pålitlig leverans med DHL Packning, oljekylare 1.24151 skickas säkert till din dörr av Postnord GLS budfirma levererar din beställning av DT 124151 punktligt

Varje beställning av varor för 1800 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1800 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
DT 1.24151: reservdelar med liknande egenskaper
DPH 1450275
LEMA 1509813
VICTOR REINZ 1509813
ELRING 1509813
LEMA 26413.23
LEMA 2641323
DT Spare Parts 4047755341763
DT Spare Parts 4047755341770
DT Spare Parts 4047755962883
VICTOR REINZ 70-40042-00
VICTOR REINZ 704004200
DT Spare Parts EPL-813
DT Spare Parts EPL813
loader Vänligen vänta...