• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #31-5181
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Välj din lastbilsmodell för att söka efter lastbilsdelar
KAN DU INTE HITTA DIN BIL I LISTAN?

DT Spare Parts 4.20296 Packbox, drivaxellager

Artikelnummer: 4.20296 EAN: 4047755163792
Skicka recension
Beskrivning
  • Höjd 2 [mm]: 14
  • Vikt [g]: 56
  • Innerdiameter [mm]: 50
  • Diameter (mm): 70
  • Höjd 1 [mm]: 10
  • Objektnummer: 4.20296
  • Vårt pris: 82,81 kr
  • Tillverkare: DT Spare Parts
  • EAN nummer: 4047755163792
  • Skick: Helt ny
Användningsnummer: 4.20296
I lager
82,81 kr

Pris inkl. 25% moms

exkl. leveranskostnader

Lägg till i önskelista
GRATIS TESTPERIOD! SPARA 5 % EXTRA PÅ VARJE BESTÄLLNING MED AUTODOC PLUS!
Läs mer
Kompatibel med Kommersiella fordon
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret:

DT Spare Parts A006 997 9646 Packbox, drivaxellager

Helt likvärdiga produkter

Packbox, styrspindel FEBI BILSTEIN 02446
Produktinfo
  • Tjocklek [mm.]: 14
  • Innerdiameter [mm]: 50
  • Diameter (mm): 70
  • Material: NBR (nitril-butadien-gummi)
  • Position: Framaxel, båda sidor
  • Vikt [kg]: 0,058
  • Objektnummer: 02446
  • Tillverkare: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816024460
  • Skick: Helt ny
Detaljer
FEBI BILSTEIN Packbox, styrspindel
Artikelnummer: 02446
82,49 kr
(Pris per styck)
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: DT Spare Parts Packbox, drivaxellager 4.20296?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
5
Skicka recension
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Vanliga frågor och svar

0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos autodoc.se
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av 4.20296 DT Spare Parts 4.20296 Packbox, drivaxellager med PayPal
Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av DT Spare Parts 4.20296 Packbox, drivaxellager 4047755163792 delar med MasterCard
DT Spare Parts 420296 Packbox, drivaxellager 4.20296 - med hjälp av VISA
Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Packbox, drivaxellager 4047755163792 DT Spare Parts
Betala för DT Spare Parts 4.20296 Packbox, drivaxellager 4.20296 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om DT Spare Parts Packbox, drivaxellager?

Läs Packbox, drivaxellager 420296 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Packbox, drivaxellager DT Spare Parts 4047755163792: pålitlig leverans med DHL
Postnord budfirma levererar din beställning av Packbox, drivaxellager DT Spare Parts 420296 punktligt
GLS budfirma levererar din beställning av Packbox, drivaxellager DT Spare Parts 4.20296 punktligt

Varje beställning av varor för 2000 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2000 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
DT Spare Parts 4.20296: reservdelar med liknande egenskaper
AUGER 55244
CORTECO 01016768B
CORTECO 006 997 9646
CORTECO 0069979646
DPH 011.064-00/05
DPH 0110640005
DT Spare Parts 006 997 9646
DT Spare Parts 0069979646
DT Spare Parts 4047755163785
DT Spare Parts 4047755163792
DT Spare Parts 4047755973605
ELRING 008.745
ELRING 008.028
ELRING 008028
ELRING 008745
FEBI BILSTEIN 02446
82,49 kr* Bästa pris garanterat
KACO 06.56279.0031
KACO 06562790031
KACO 5030532850
LASO 5533 4605
LEMA 06.56279.0031
LEMA 06562790031
PE Automotive 011.064-00A
PE Automotive 031.056-00A
PE Automotive 011.064-00
PE Automotive 011.064-00/05
PE Automotive 01106400
PE Automotive 0110640005
PE Automotive 01106400A
PE Automotive 031.056-00
PE Automotive 03105600A
SAMPA 115.095
SAMPA 115095
ST-TEMPLIN 0921.03
ST-TEMPLIN 092103
ST-TEMPLIN 11.060.1918.030
ST-TEMPLIN 110601918030
ST-TEMPLIN 191803
VICTOR REINZ 006 997 9646
VICTOR REINZ 0069979646
*Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader