Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3

DT Packbox, drivaxellager 

Artikelnummer: 4.20296
  • Vikt [g]: 56
  • Innerdiameter [mm]: 50
  • Diameter (mm): 70
  • Höjd 1 [mm]: 10
  • Höjd 2 [mm]: 14
  • DT: Packbox, drivaxellager
  • Objektnummer: 4.20296
  • Vårt pris: 18,79 kr
  • Tillverkarens varunummer: 4.20296
  • Tillverkarens: DT
  • EAN nummer: 4047755163792
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: 4.20296
  • EAN: 4047755163792
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

26,84 kr**
-30%

18,79 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

- +
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

  • OEN 06.56279.0031 — MAN
  • OEN 06.56279.0080 — MAN
  • OEN 81.96501.0906 — MAN
  • OEN 81.96502.6017 — MAN
  • OEN 87.66169.2801 — MAN
  • OEN 006 997 9646 — MERCEDES-BENZ
  • OEN 008 997 9646 — MERCEDES-BENZ
Kompatibel med Kommersiella fordon
DT 06.56279.0031, 06.56279.0080, 81.96501.0906, 81.96502.6017, 87.66169.2801 Packbox, drivaxellager
Recensioner
5 Denna produkt har betygsatts av 4 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
FAQ: Vanliga frågor och svar
0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos Autodoc.se

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av DT 4.20296 med PayPal Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av DT delar med MasterCard DT Packbox, drivaxellager 420296 - med hjälp av VISA Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa DT Packbox, drivaxellager 420296 Betala för 4.20296 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om DT Packbox, drivaxellager? Läs Packbox, drivaxellager 420296 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Packbox, drivaxellager 4047755163792: pålitlig leverans med DHL Packbox, drivaxellager 4.20296 skickas säkert till din dörr av Postnord GLS budfirma levererar din beställning av DT 420296 punktligt

Varje beställning av varor för 1900 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1900 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
DT 4.20296: reservdelar med liknande egenskaper
AUGER 55244
CORTECO 006 997 9646
CORTECO 01016768B 148,56 kr*
DPH 0110640005
DPH 69796
DPH 59295
DPH 011.064-00/05
DT Spare Parts 006 997 9646
DT Spare Parts 0069979646
DT Spare Parts 4047755163785
DT Spare Parts 4047755973605
DT Spare Parts 4047755163792
ELRING 008.028
ELRING 008.745
ELRING 008028
ELRING 008745
FEBI BILSTEIN 02446 29,70 kr*KUNDERNAS
VAL
KACO 5030532850
KACO 06562790031
KACO 06.56279.0031
LASO 5533 4605
LASO 55334605
LEMA 06562790031
LEMA 06.56279.0031
PE Automotive 03105600A
PE Automotive 011.064-00/05
PE Automotive 01106400A
PE Automotive 011.064-00
PE Automotive 0110640005
PE Automotive 01106400
PETERS ENNEPETAL 031.056-00A
SAMPA 115.095
SAMPA 115095
ST-TEMPLIN 191803
ST-TEMPLIN 110601918030
ST-TEMPLIN 11.060.1918.030
ST-TEMPLIN 092103
ST-TEMPLIN 0921.03
VICTOR REINZ 006 997 9646
VICTOR REINZ 80-35292-00
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
loader Vänligen vänta...