• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #98-3255
0,00 kr
Din kundvagn är tom

DT Spare Parts 4.90425 Anslutning, tryckluftsledning 8 mm

Artikelnummer: 4.90425 EAN: 4047755232191
recensioner - 16
Beskrivning
  • Rör-Ø [mm]: 6
  • Vikt [g]: 48
  • Diameter (mm): 8
  • Nyckelvidd: 14 / 17
  • Objektnummer: 4.90425
  • Vårt pris: 36,39 kr
  • Tillverkare: DT Spare Parts
  • EAN nummer: 4047755232191
  • Skick: Helt ny
Användningsnummer: 4.90425
I lager
36,39 kr
(Pris per styck)

Pris inkl. 25% moms

exkl. leveranskostnader

Lägg till i önskelista
GRATIS TESTPERIOD! SPARA 5 % EXTRA PÅ VARJE BESTÄLLNING MED AUTODOC PLUS!
Läs mer

Recensioner

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: DT Spare Parts Anslutning, tryckluftsledning 4.90425?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
5
Denna produkt har betygsatts av 16 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Vanliga frågor och svar

0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos autodoc.se
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av 4.90425 DT Spare Parts 4.90425 Anslutning, tryckluftsledning med PayPal
Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av DT Spare Parts 4.90425 Bromsrörssats 4047755232191 delar med MasterCard
DT Spare Parts 490425 Anslutning, tryckluftsledning 4.90425 - med hjälp av VISA
Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Anslutning, tryckluftsledning 4047755232191 DT Spare Parts 8 mm
Betala för DT Spare Parts 4.90425 Anslutning, tryckluftsledning 4.90425 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om DT Spare Parts Anslutning, tryckluftsledning?

Läs Anslutning, tryckluftsledning 490425 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsrörssats DT Spare Parts 4047755232191: pålitlig leverans med DHL
Postnord budfirma levererar din beställning av Anslutning, tryckluftsledning DT Spare Parts 490425 punktligt
GLS budfirma levererar din beställning av Anslutning, tryckluftsledning DT Spare Parts 4.90425 punktligt

Varje beställning av varor för 2100 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2100 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
DT Spare Parts 4.90425: reservdelar med liknande egenskaper
DT Spare Parts 02.01.99.200001
DT Spare Parts 020199200001
DT Spare Parts 4047755232191
DT Spare Parts 4057795026025
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 8304008
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 83.04.008
32,42 kr* Bästa pris garanterat
*Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader