Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3
Truckline Fjäderbromscylinder med hög kvalité
Truckline Fjäderbromscylinder ST.20.252 - köp med 15% rabatt

Truckline Fjäderbromscylinder 

Artikelnummer: ST.20.252
  • Vikt [g]: 8310
  • Slaglängd [mm]: 57
  • Längd kolvstång [mm]: 15
  • Gängmått 1: M16 x 1,5
  • Gängmått 2: M22 x 1,5
  • Parameter: Type 12/24
  • Truckline: Fjäderbromscylinder
  • Objektnummer: ST.20.252
  • Vårt pris: 883,12 kr
  • Tillverkarens varunummer: ST.20.252
  • Tillverkarens: Truckline
  • EAN nummer: 798104
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: ST.20.252
  • EAN: 798104
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

Slut i lager

1162,00 kr**
-24%

883,12 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,

- +
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

  • OEN 015 420 5618 — MERCEDES-BENZ
  • OEN 020 420 3218 — MERCEDES-BENZ
Kompatibel med Kommersiella fordon
Truckline 015 420 5618, 020 420 3218 Fjäderbromscylinder
Recensioner
5 Denna produkt har betygsatts av 1 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
FAQ: Vanliga frågor och svar
0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos Autodoc.se

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av Truckline ST.20.252 med PayPal Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av Truckline delar med MasterCard Truckline Fjäderbromscylinder ST20252 - med hjälp av VISA Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Truckline Fjäderbromscylinder ST20252 Betala för ST.20.252 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om Truckline Fjäderbromscylinder? Läs Fjäderbromscylinder ST20252 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Fjäderbromscylinder 798104: pålitlig leverans med DHL Fjäderbromscylinder ST.20.252 skickas säkert till din dörr av Postnord GLS budfirma levererar din beställning av Truckline ST20252 punktligt

Varje beställning av varor för 1800 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1800 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
Truckline ST.20.252: reservdelar med liknande egenskaper
AIR FREN 02.1224.60
AIR FREN 02122460
DT Spare Parts 4047755914356
DT Spare Parts 4057795136724
KNORR-BREMSE 0482514102000
MERITOR TT52.02.017
MERITOR TT5202017
SAMPA 094.051
SAMPA 094051
ST-TEMPLIN 02.120.7117.910
ST-TEMPLIN 021207117910
WABCO 925 486 011 0 9748,07 kr*KUNDERNAS
VAL
WABCO 925 466 011 0
WABCO 9254660110
WABCO 9254860110
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,