Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3

DT Oljetätningsring, hjulnav Bakaxel

Artikelnummer: 2.35053
  • Position:
    poduct_description_icon_alt_1
    Bakaxel
  • Vikt [g]: 27
  • Innerdiameter [mm]: 50
  • Höjd [mm]: 8
  • Diameter (mm): 65
  • DT: Oljetätningsring, hjulnav
  • Objektnummer: 2.35053
  • Vårt pris: 38,14 kr
  • Tillverkarens varunummer: 2.35053
  • Tillverkarens: DT
  • EAN nummer: 4047755105532
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: 2.35053
  • EAN: 4047755105532
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

54,49 kr**
-30%

38,14 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

- +
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

  • OEN 74 01 522 373 — RENAULT
  • OEN 74 01 522 373 — RENAULT TRUCKS
  • OEN 1522373 — VOLVO
Kompatibel med Kommersiella fordon
DT 74 01 522 373, 74 01 522 373, 1522373 Oljetätningsring, hjulnav
Recensioner
5 Denna produkt har betygsatts av 2 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
FAQ: Vanliga frågor och svar
0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos Autodoc.se

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av DT 2.35053 med PayPal Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av DT delar med MasterCard DT Oljetätningsring, hjulnav 235053 - med hjälp av VISA Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa DT Oljetätningsring, hjulnav 235053 Betala för 2.35053 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om DT Oljetätningsring, hjulnav? Läs Oljetätningsring, hjulnav 235053 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Oljetätningsring, hjulnav 4047755105532: pålitlig leverans med DHL Oljetätningsring, hjulnav 2.35053 skickas säkert till din dörr av Postnord GLS budfirma levererar din beställning av DT 235053 punktligt

Varje beställning av varor för 1900 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1900 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
DT 2.35053: reservdelar med liknande egenskaper
CEI 139928
CEI 139.928
CORTECO 80492 DPH
CORTECO 82019176
CORTECO V1522373COC
CORTECO V1522 373 COC
CORTECO 20019176B 129,47 kr*
DPH BB.50X65X8.FPM:VIT
DPH 1246834
DPH BB50X65X8FPMVIT
DPH BB 50X65X8 FPM:VIT
DPH 2.35053 DPH/36821
DPH 80493
DPH 235053DPH36821
DPH 80492 DPH
DT Spare Parts 520787
DT Spare Parts PB373
DT Spare Parts 4047755345105
DT Spare Parts 4047755934309
DT Spare Parts 4047755105532
DT Spare Parts 4047755105501
DT Spare Parts 020333217014
DT Spare Parts 02.03.33.217014
ELRING 597015
ELRING 597.015 121,21 kr*KUNDERNAS
VAL
FEBI BILSTEIN 35417
LEMA 20019176
LEMA 1522373
MERITOR TOSK.36
MERITOR TOSK36
PE Automotive 14038700A
PETERS ENNEPETAL 140.387-00A
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
loader Vänligen vänta...