Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3

DT Oljetätningsring, hjulnav Bakaxel

Artikelnummer: 2.65001
  • Position:
    poduct_description_icon_alt_1
    Bakaxel
  • Vikt [g]: 256
  • Innerdiameter [mm]: 168
  • Ytterdiameter 2 [mm]: 192,5
  • Höjd 1 [mm]: 30
  • Höjd 2 [mm]: 12
  • Parameter: Material: NBR
  • Diameter (mm): 188
  • DT: Oljetätningsring, hjulnav
  • Objektnummer: 2.65001
  • Vårt pris: 147,80 kr
  • Tillverkarens varunummer: 2.65001
  • Tillverkarens: DT
  • EAN nummer: 4047755122164
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: 2.65001
  • EAN: 4047755122164
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

199,73 kr**
-26%

147,80 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

- +
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

  • OEN 1591903 — VOLVO
  • OEN 1610765 — VOLVO
  • OEN 6884308 — VOLVO
  • OEN 944666 — VOLVO
Kompatibel med Kommersiella fordon
DT 1591903, 1610765, 6884308, 944666 Oljetätningsring, hjulnav
Recensioner
5 Denna produkt har betygsatts av 10 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
FAQ: Vanliga frågor och svar
0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos Autodoc.se

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av DT 2.65001 med PayPal Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av DT delar med MasterCard DT Oljetätningsring, hjulnav 265001 - med hjälp av VISA Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa DT Oljetätningsring, hjulnav 265001 Betala för 2.65001 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om DT Oljetätningsring, hjulnav? Läs Oljetätningsring, hjulnav 265001 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Oljetätningsring, hjulnav 4047755122164: pålitlig leverans med DHL Oljetätningsring, hjulnav 2.65001 skickas säkert till din dörr av Postnord GLS budfirma levererar din beställning av DT 265001 punktligt

Varje beställning av varor för 1900 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1900 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
DT 2.65001: reservdelar med liknande egenskaper
CORTECO 12020466
CORTECO 12014351B 197,83 kr*
CORTECO 12014437B 365,90 kr*
CORTECO 01036408B
CORTECO 12014351
DPH 50796DPH
DPH 37598
DPH 265001DPH36821
DPH 1242964
DT Spare Parts 08965
DT Spare Parts 4047755122171
DT Spare Parts 4047755122164
DT Spare Parts 521029
DT Spare Parts 020399218904
ELRING 693162
ELRING 522880
ELRING 522.880 Bästa pris garanterat175,33 kr*
FEBI BILSTEIN 07085
HUTCHINSON 5030608800
HUTCHINSON 50-306088-00
KACO 265001KAC
KACO 2.65001 KAC
LEMA 34153COS
LEMA 34153 COS
LEMA 14437LMA
LEMA 14437 LMA
LEMA 12014437
PE Automotive 14609600A
PE Automotive 146.096-00
PETERS ENNEPETAL 146.096-00A
REINZ 81-35134-00
SAMPA 0303491
SAMPA 030.349/1
SAMPA 030349
SAMPA 030.349
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.32.006
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0332006
VICTOR REINZ 80-35134-00
VICTOR REINZ 803513400
VICTOR REINZ 813513400
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
loader Vänligen vänta...