Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3

DT Kopplingsförstärkare 

Artikelnummer: 6.43012
  • Vikt [g]: 2929
  • DT: Kopplingsförstärkare
  • Objektnummer: 6.43012
  • Vårt pris: 1823,99 kr
  • Tillverkarens varunummer: 6.43012
  • Tillverkarens: DT
  • EAN nummer: 4047755975470
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: 6.43012
  • EAN: 4047755975470
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

Du får 13,58 kr i bonus när du köper den här produkten
2569,00 kr**
-29%

1823,99 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

- +
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

  • OEN 1519286 — DAF
  • OEN 1519287 — DAF
  • OEN 5 0410 3066 — IVECO
  • OEN 50 01 864 290 — RENAULT
  • OEN 50 10 245 488 — RENAULT
  • OEN 50 10 245 868 — RENAULT
  • OEN 50 10 452 511 — RENAULT
  • OEN 50 01 864 290 — RENAULT TRUCKS
  • OEN 50 10 245 488 — RENAULT TRUCKS
  • OEN 50 10 245 868 — RENAULT TRUCKS
  • OEN 50 10 452 511 — RENAULT TRUCKS
Kompatibel med Kommersiella fordon
DT 1519286, 1519287, 5 0410 3066, 50 01 864 290, 50 10 245 488 Kopplingsförstärkare
Recensioner
4 Denna produkt har betygsatts av 2 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
FAQ: Vanliga frågor och svar
0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos Autodoc.se

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av DT 6.43012 med PayPal Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av DT delar med MasterCard DT Kopplingsförstärkare 643012 - med hjälp av VISA Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa DT Kopplingsförstärkare 643012 Betala för 6.43012 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om DT Kopplingsförstärkare? Läs Kopplingsförstärkare 643012 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Kopplingsförstärkare 4047755975470: pålitlig leverans med DHL Kopplingsförstärkare 6.43012 skickas säkert till din dörr av Postnord GLS budfirma levererar din beställning av DT 643012 punktligt

Varje beställning av varor för 1900 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1900 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
DT 6.43012: reservdelar med liknande egenskaper
AIR FREN 970.051.438.0
AIR FREN 09.051.438
AIR FREN 09051438
AIR FREN 9700514387
AIR FREN 9700514380
AIR FREN 970.051.438.7
COJALI 2250250
DT Spare Parts 0730 514 157
DT Spare Parts 0730 514 380
DT Spare Parts 4047755975470
DT Spare Parts 6000127504
FEBI BILSTEIN 101821
KONGSBERG 1000732246AM
MERITOR TT07.13.062
MERITOR RX0713062
MERITOR RX07.13.062
MERITOR TT0713062
SAMPA 096322
SAMPA 096318
SAMPA 096.322
SAMPA 096.318
WABCO 970 051 420 0
WABCO 970 051 415 0
WABCO 970 051 438 0 4552,48 kr*KUNDERNAS
VAL
WABCO 9700514150
WABCO 9700514200
WABCO 9700514210
WABCO 9700514380
WABCO 9700514387
WABCO 970 051 438 7 4552,48 kr*KUNDERNAS
VAL
WABCO 970 051 410 0
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
loader Vänligen vänta...