• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #44-5815
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Välj din lastbilsmodell för att söka efter lastbilsdelar
KAN DU INTE HITTA DIN BIL I LISTAN?

KNORR-BREMSE K046772K50 Bromsbelägg Fram

Artikelnummer: K046772K50 EAN: C06E34
Skicka recension
Beskrivning
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Fram Fram
  • Bromssystem: KNORR SB7, KNORR SN7
  • Tjocklek [mm.]: 30,0
  • Längd[mm]: 248
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Vikt [kg]: 10,6
  • Objektnummer: K046772K50
  • Vårt pris: 2401,90 kr
  • Tillverkare: KNORR-BREMSE
  • EAN nummer: C06E34
  • Position: Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick: Helt ny
KNORR-BREMSE
Användningsnummer: 29059, 29061
I lager (Produkter kvar: 2)
12,58 kr i bonus när du köper den här produkten
Du kommer att få 12,58 kr på ert bonus konto om du köpa denna produkt:
  • Spara dina bonusar genom att köpa produkter markerade med "BONUS";
  • Betala upp till 10% av din beställning med din sparade bonusar;
Gratis leverans av denna produkt
2401,90 kr

Pris inkl. 25% moms

gratis frakt

Lägg till i önskelista
GRATIS TESTPERIOD! SPARA 5 % EXTRA PÅ VARJE BESTÄLLNING MED AUTODOC PLUS!
Läs mer
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret:

KNORR-BREMSE 1982826 Bromsbelägg

Helt likvärdiga produkter

-49%
Bromsbelägg RIDEX 402B0756
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: framaxel, Bakaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt, förb. för slitvarnarkontakt
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 247,4
  • WVA-nummer: 29087, 29108, 29059 / 29202
  • Vikt [kg]: 12,05
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan säkringsskruvsats
  • Objektnummer: 402B0756
  • Vårt pris: 944,20 kr
  • Tillverkare: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191666423
  • Skick: Helt ny
Detaljer
RIDEX Bromsbelägg framaxel, Bakaxel, exkl. slitvarnarkontakt, förb. för slitvarnarkontakt, utan säkringsskruvsats
Artikelnummer: 402B0756
Rek. pris

1876,00 kr
944,20 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
-46%
Bromsbelägg MEYLE 025 290 8730/S
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • tilläggsinformation: ORIGINAL Quality
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tillbehör
  • Bromssystem: Knorr
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 247,3
  • Objektnummer: 025 290 8730/S
  • Vårt pris: 953,79 kr
  • Tillverkare: MEYLE
  • EAN nummer: 4040074397381
  • Skick: Helt ny
Detaljer
MEYLE Bromsbelägg ORIGINAL Quality, Bakaxel, framaxel, förb. för slitvarnarkontakt, med tillbehör
Artikelnummer: 025 290 8730/S
Rek. pris

1769,75 kr
953,79 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg SBP 07-P29108
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel
  • Slitvarnarkontakt: ej förberdd för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR SB 7000
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Längd[mm]: 247,5
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 247,5
  • Kontrollmärke: E9 90R - 01167 / 591
  • Hål-Ø 1 [mm]: 4
  • Objektnummer: 07-P29108
  • Vårt pris: 1050,22 kr
  • Tillverkare: SBP
  • EAN nummer: 0010981
  • Skick: Helt ny
Detaljer
SBP Bromsbelägg Bakaxel, ej förberdd för slitvarnarkontakt
Artikelnummer: 07-P29108
1050,22 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg ICER 151194-066
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Bromssystem: Knorr
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,6
  • Bredd[mm]: 247,5
  • Kontrollmärke: E9 90R-01178 / 637
  • Vikt [kg]: 11,385
  • Teknisk infomation nummer: 151194-066
  • Kvalitet: 660
  • Axelutförande: Front & Rear
  • Objektnummer: 151194-066
  • Vårt pris: 1055,39 kr
  • Tillverkare: ICER
  • EAN nummer: 8424073081254
  • Skick: Helt ny
Detaljer
ICER Bromsbelägg Axelutf.: Front & Rear
Artikelnummer: 151194-066
1055,39 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg DANBLOCK DB 2910882
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR SB7, KNORR SN7
  • Tjocklek [mm.]: 30,0
  • Längd[mm]: 247,5
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Hål-Ø 1 [mm]: 4,0
  • Objektnummer: DB 2910882
  • Vårt pris: 1070,52 kr
  • Tillverkare: DANBLOCK
  • EAN nummer: 5702766740149
  • Skick: Helt ny
Detaljer
DANBLOCK Bromsbelägg förb. för slitvarnarkontakt
Artikelnummer: DB 2910882
1070,52 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
-57%
Bromsbelägg FEBI BILSTEIN 16665
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med monteringstillbehör
  • Längd[mm]: 247,5
  • Bredd[mm]: 109,5
  • Tjocklek 1 [mm]: 30
  • Kontrollmärke: ECE R90 Approved
  • OBS! Serviceinformation
  • Objektnummer: 16665
  • Vårt pris: 1088,92 kr
  • Tillverkare: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816166658
  • Skick: Helt ny
Detaljer
FEBI BILSTEIN Bromsbelägg Bakaxel, framaxel, exkl. slitvarnarkontakt, med monteringstillbehör
Artikelnummer: 16665
Rek. pris

2561,33 kr
1088,92 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: KNORR-BREMSE Bromsbelägg K046772K50?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
5
Skicka recension
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Vanliga frågor och svar

0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos autodoc.se
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av K046772K50 KNORR-BREMSE 29061 Bromsbelägg med PayPal
Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av KNORR-BREMSE 29059 Bromsbelägg C06E34 delar med MasterCard
KNORR-BREMSE K046772K50 Bromsbelägg 29087 - med hjälp av VISA
Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Bromsbelägg C06E34 KNORR-BREMSE Fram
Betala för KNORR-BREMSE K046772K50 Bromsbelägg 29106 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om KNORR-BREMSE Bromsbelägg?

Läs Bromsbelägg K046772K50 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsbelägg KNORR-BREMSE C06E34: pålitlig leverans med DHL
Postnord budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg KNORR-BREMSE K046772K50 punktligt
GLS budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg KNORR-BREMSE K046772K50 punktligt

Varje beställning av varor för 2100 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2100 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
KNORR-BREMSE K046772K50: reservdelar med liknande egenskaper
BERAL 2917930004145674
E.T.F. 125278
E.T.F. 125316
FEBI BILSTEIN 16596
ICER 151194
ICER 151194066
ICER 151194072
ICER 151194118
ICER 151194225
ICER 151253121
ICER 151254072
JURID 2910609560
LPR 05P1173
METELLI 2205820
METELLI 2205840
METELLI 2205850
MEYLE 025 290 8730
MEYLE 0252908730S
MEYLE 025 290 8730/S
953,79 kr* Bästa pris garanterat
PE Automotive 06625800A
PE Automotive 08630050A
PE Automotive 08630650A
ST-TEMPLIN 031208700111
ST-TEMPLIN 031208700120
ST-TEMPLIN 031208700121
TEXTAR 2908711
TEXTAR 2908730014
TEXTAR 2908730014T7400
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135076
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135211
WAGNER 2909304950
WAGNER 2910804950
ZIMMERMANN 290882601
ZIMMERMANN 291053001
*Pris inkl. 25% moms, gratis frakt