• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #56-7729
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Välj din lastbilsmodell för att söka efter lastbilsdelar
KAN DU INTE HITTA DIN BIL I LISTAN?

MAXGEAR 19-3372 Bromsbelägg förb. för slitvarnarkontakt

Artikelnummer: 19-3372 EAN: 5902659761460
Skicka recension
Beskrivning
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR SB7, KNORR SN7
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 248
  • Hål-Ø 1 [mm]: 4,0
  • Objektnummer: 19-3372
  • Vårt pris: 1617,16 kr
  • Tillverkare: MAXGEAR
  • EAN nummer: 5902659761460
  • Position: Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick: Helt ny
MAXGEAR
Användningsnummer: 19-3372
I lager (Produkter kvar: 5)
12,98 kr i bonus när du köper den här produkten
Du kommer att få 12,98 kr på ert bonus konto om du köpa denna produkt:
  • Spara dina bonusar genom att köpa produkter markerade med "BONUS";
  • Betala upp till 10% av din beställning med din sparade bonusar;
1617,16 kr

Pris inkl. 25% moms

exkl. leveranskostnader

Lägg till i önskelista
GRATIS TESTPERIOD! SPARA 5 % EXTRA PÅ VARJE BESTÄLLNING MED AUTODOC PLUS!
Läs mer
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret:

MAXGEAR 1982826 Bromsbelägg

Helt likvärdiga produkter

Bromsbelägg RIDEX 402B0756
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: framaxel, Bakaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt, förb. för slitvarnarkontakt
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 247,4
  • WVA-nummer: 29087, 29108, 29059 / 29202
  • Vikt [kg]: 12,05
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan säkringsskruvsats
  • Objektnummer: 402B0756
  • Vårt pris: 966,25 kr
  • Tillverkare: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191666423
  • Skick: Helt ny
Detaljer
RIDEX Bromsbelägg
Artikelnummer: 402B0756
966,25 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg ICER 151194-066
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Bromssystem: Knorr
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,6
  • Bredd[mm]: 247,5
  • Kontrollmärke: E9 90R-01178 / 637
  • Vikt [kg]: 11,385
  • Teknisk infomation nummer: 151194-066
  • Kvalitet: 660
  • Axelutförande: Front & Rear
  • Objektnummer: 151194-066
  • Vårt pris: 1080,85 kr
  • Tillverkare: ICER
  • EAN nummer: 8424073081254
  • Skick: Helt ny
Detaljer
ICER Bromsbelägg
Artikelnummer: 151194-066
1080,85 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
-37%
Bromsbelägg MEYLE 025 290 8730/PD
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tillbehör
  • Bromssystem: KNORR SB7 / SN7
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109
  • Bredd[mm]: 247,5
  • Kvalitet: PREMIUM
  • Objektnummer: 025 290 8730/PD
  • Vårt pris: 1095,25 kr
  • Tillverkare: MEYLE
  • EAN nummer: 4040074251782
  • Skick: Helt ny
Detaljer
MEYLE Bromsbelägg
Artikelnummer: 025 290 8730/PD
Rek. pris

Rek. pris är det rekommenderade försäljningspriset som fastställts av produktens tillverkare eller importör och som anges av tillverkaren, leverantören eller återförsäljaren. AUTODOC visar rek. pris (inkl. moms) för en produkt om den har mottagits från minst en leverantör, eller annan källa, som har sådan information.

1758,23 kr
1095,25 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg FEBI BILSTEIN 16665
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med monteringstillbehör
  • Längd[mm]: 247,5
  • Bredd[mm]: 109,5
  • Tjocklek 1 [mm]: 30
  • Kontrollmärke: ECE R90 Approved
  • OBS! Serviceinformation
  • Objektnummer: 16665
  • Vårt pris: 1101,49 kr
  • Tillverkare: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816166658
  • Skick: Helt ny
Detaljer
FEBI BILSTEIN Bromsbelägg
Artikelnummer: 16665
1101,49 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg TRW GDB5067
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR SB7, KNORR SN7
  • Tjocklek [mm.]: 30,0
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 247,5
  • Kontrollmärke: E9 90R-02A1249 / 0591
  • Hål-Ø 1 [mm]: 4,0
  • Objektnummer: GDB5067
  • Vårt pris: 1143,58 kr
  • Tillverkare: TRW
  • EAN nummer: 3322937353996
  • Skick: Helt ny
Detaljer
TRW Bromsbelägg
Artikelnummer: GDB5067
1143,58 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg FEBI BILSTEIN 16666
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med monteringstillbehör
  • Bromssystem: Knorr
  • Längd[mm]: 247,5
  • Bredd[mm]: 109,5
  • Tjocklek 1 [mm]: 30
  • Kontrollmärke: ECE R90 Approved
  • OBS! Serviceinformation
  • Objektnummer: 16666
  • Vårt pris: 1205,01 kr
  • Tillverkare: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816166665
  • Skick: Helt ny
Detaljer
FEBI BILSTEIN Bromsbelägg
Artikelnummer: 16666
1205,01 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: MAXGEAR Bromsbelägg 19-3372?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
5
Skicka recension
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Vanliga frågor och svar

0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos autodoc.se
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av 19-3372 MAXGEAR 19-3372 Bromsbelägg med PayPal
Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av MAXGEAR 19-3372 Bromsbelägg 5902659761460 delar med MasterCard
MAXGEAR 193372 Bromsbelägg 19-3372 - med hjälp av VISA
Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Bromsbelägg 5902659761460 MAXGEAR förb. för slitvarnarkontakt
Betala för MAXGEAR 19-3372 Bromsbelägg 19-3372 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om MAXGEAR Bromsbelägg?

Läs Bromsbelägg 193372 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsbelägg MAXGEAR 5902659761460: pålitlig leverans med DHL
Postnord budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg MAXGEAR 193372 punktligt
GLS budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg MAXGEAR 19-3372 punktligt

Varje beställning av varor för 2000 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2000 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
MAXGEAR 19-3372: reservdelar med liknande egenskaper
ALLIED NIPPON ACV042HD
BERAL 2925330004145674
BERAL 2925330004145694
CASALS BKM988
DT Spare Parts 490930
E.T.F. 125278
FEBI BILSTEIN 16564
1000,64 kr* Bästa pris garanterat
FTE BL1749A4
ICER 151194118
ICER 151253067
ICER 151254072
JURID 2909305390
KAGER 350933
KAGER 350939
LPR 05P1173
METELLI 2205820
METELLI 2205840
MEYLE 025 290 8730
PE Automotive 06625800A
ST-TEMPLIN 031208700111
ST-TEMPLIN 031208700120
ST-TEMPLIN 031208700121
TEXTAR 2920201
TEXTAR 2920203
TEXTAR 2927803
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135076
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135211
TRUSTING 5980
VALEO 541677
VALEO 882201
WAGNER 2909304950
WAGNER 2910804950
ZIMMERMANN 290882601
ZIMMERMANN 291053001
fri.tech. 5980
fri.tech. 6010
*Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader