Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3
Truckline Fjäderbromscylinder med hög kvalité
Truckline Fjäderbromscylinder ST.20.251 - köp med % rabatt

Truckline Fjäderbromscylinder 

Artikelnummer: ST.20.251
  • Vikt [g]: 8580
  • Slaglängd [mm]: 57
  • Längd kolvstång [mm]: 15
  • Gängmått 1: M16 x 1,5
  • Gängmått 2: M22 x 1,5
  • Parameter: Type 12/24
  • Truckline: Fjäderbromscylinder
  • Objektnummer: ST.20.251
  • Vårt pris: 885,31 kr
  • Tillverkarens varunummer: ST.20.251
  • Tillverkarens: Truckline
  • EAN nummer: 798103
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: ST.20.251
  • EAN: 798103
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

1164,88 kr**
-24%

885,31 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,

- +
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

  • OEN 1505449 — DAF
  • OEN 015 420 5518 — MERCEDES-BENZ
  • OEN 020 420 3118 — MERCEDES-BENZ
Kompatibel med Kommersiella fordon
Truckline 1505449, 015 420 5518, 020 420 3118 Fjäderbromscylinder
Recensioner
5 Denna produkt har betygsatts av 1 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
FAQ: Vanliga frågor och svar
0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos Autodoc.se

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av Truckline ST.20.251 med PayPal Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av Truckline delar med MasterCard Truckline Fjäderbromscylinder ST20251 - med hjälp av VISA Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Truckline Fjäderbromscylinder ST20251 Betala för ST.20.251 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om Truckline Fjäderbromscylinder? Läs Fjäderbromscylinder ST20251 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Fjäderbromscylinder 798103: pålitlig leverans med DHL Fjäderbromscylinder ST.20.251 skickas säkert till din dörr av Postnord GLS budfirma levererar din beställning av Truckline ST20251 punktligt

Varje beställning av varor för 1800 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1800 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

Truckline ST.20.251: reservdelar med liknande egenskaper
AIR FREN 02.1224.60
AIR FREN 02122460
DT Spare Parts 4047755914363
DT Spare Parts 4057795138681
KNORR-BREMSE 0482514101000
MERITOR TT52.02.021
MERITOR TT5202021
SAMPA 094.050
SAMPA 094050
ST-TEMPLIN 02.120.7117.900
ST-TEMPLIN 021207117900
WABCO 925 466 010 0
WABCO 9254660100
WABCO 9254860100