• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #85-7566
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Välj din lastbilsmodell för att söka efter lastbilsdelar
KAN DU INTE HITTA DIN BIL I LISTAN?

TRW GDB5067 Bromsbelägg förb. för slitvarnarkontakt

Artikelnummer: GDB5067 EAN: 3322937353996
recensioner - 2
Beskrivning
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR SB7, KNORR SN7
  • Tjocklek [mm.]: 30,0
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 247,5
  • Kontrollmärke: E9 90R-02A1249 / 0591
  • Hål-Ø 1 [mm]: 4,0
  • Objektnummer: GDB5067
  • Vårt pris: 1143,58 kr
  • Tillverkare: TRW
  • EAN nummer: 3322937353996
  • Position: Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick: Helt ny
Användningsnummer: 29059, 29061
I lager (Produkter kvar: 4)
1143,58 kr

Pris inkl. 25% moms

exkl. leveranskostnader

Lägg till i önskelista
GRATIS TESTPERIOD! SPARA 5 % EXTRA PÅ VARJE BESTÄLLNING MED AUTODOC PLUS!
Läs mer
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret:

TRW 1982826 Bromsbelägg

Helt likvärdiga produkter

Bromsbelägg RIDEX 402B0756
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: framaxel, Bakaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt, förb. för slitvarnarkontakt
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 247,4
  • WVA-nummer: 29087, 29108, 29059 / 29202
  • Vikt [kg]: 12,05
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan säkringsskruvsats
  • Objektnummer: 402B0756
  • Vårt pris: 966,25 kr
  • Tillverkare: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191666423
  • Skick: Helt ny
Detaljer
RIDEX Bromsbelägg
Artikelnummer: 402B0756
966,25 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg ICER 151194-066
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Bromssystem: Knorr
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,6
  • Bredd[mm]: 247,5
  • Kontrollmärke: E9 90R-01178 / 637
  • Vikt [kg]: 11,385
  • Teknisk infomation nummer: 151194-066
  • Kvalitet: 660
  • Axelutförande: Front & Rear
  • Objektnummer: 151194-066
  • Vårt pris: 1080,85 kr
  • Tillverkare: ICER
  • EAN nummer: 8424073081254
  • Skick: Helt ny
Detaljer
ICER Bromsbelägg
Artikelnummer: 151194-066
1080,85 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
-37%
Bromsbelägg MEYLE 025 290 8730/PD
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tillbehör
  • Bromssystem: KNORR SB7 / SN7
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109
  • Bredd[mm]: 247,5
  • Kvalitet: PREMIUM
  • Objektnummer: 025 290 8730/PD
  • Vårt pris: 1095,25 kr
  • Tillverkare: MEYLE
  • EAN nummer: 4040074251782
  • Skick: Helt ny
Detaljer
MEYLE Bromsbelägg
Artikelnummer: 025 290 8730/PD
Rek. pris

Rek. pris är det rekommenderade försäljningspriset som fastställts av produktens tillverkare eller importör och som anges av tillverkaren, leverantören eller återförsäljaren. AUTODOC visar rek. pris (inkl. moms) för en produkt om den har mottagits från minst en leverantör, eller annan källa, som har sådan information.

1758,23 kr
1095,25 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg FEBI BILSTEIN 16665
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med monteringstillbehör
  • Längd[mm]: 247,5
  • Bredd[mm]: 109,5
  • Tjocklek 1 [mm]: 30
  • Kontrollmärke: ECE R90 Approved
  • OBS! Serviceinformation
  • Objektnummer: 16665
  • Vårt pris: 1101,49 kr
  • Tillverkare: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816166658
  • Skick: Helt ny
Detaljer
FEBI BILSTEIN Bromsbelägg
Artikelnummer: 16665
1101,49 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg FEBI BILSTEIN 16666
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med monteringstillbehör
  • Bromssystem: Knorr
  • Längd[mm]: 247,5
  • Bredd[mm]: 109,5
  • Tjocklek 1 [mm]: 30
  • Kontrollmärke: ECE R90 Approved
  • OBS! Serviceinformation
  • Objektnummer: 16666
  • Vårt pris: 1205,01 kr
  • Tillverkare: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816166665
  • Skick: Helt ny
Detaljer
FEBI BILSTEIN Bromsbelägg
Artikelnummer: 16666
1205,01 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg VALEO 882400
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • tilläggsinformation: SMARTPACK
  • Position: framaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 247
  • WVA-nummer: 29087, 29108
  • Vikt [kg]: 11,3
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan skruvar
  • Objektnummer: 882400
  • Vårt pris: 1276,92 kr
  • Tillverkare: VALEO
  • EAN nummer: 3276428824000
  • Skick: Helt ny
Detaljer
VALEO Bromsbelägg
Artikelnummer: 882400
1276,92 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

Recensioner

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: TRW Bromsbelägg GDB5067?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
5
Denna produkt har betygsatts av 2 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Vanliga frågor och svar

0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos autodoc.se
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av GDB5067 TRW 29061 Bromsbelägg med PayPal
Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av TRW 29059 Bromsbelägg 3322937353996 delar med MasterCard
TRW GDB5067 Bromsbelägg 29087 - med hjälp av VISA
Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Bromsbelägg 3322937353996 TRW förb. för slitvarnarkontakt
Betala för TRW GDB5067 Bromsbelägg 29106 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om TRW Bromsbelägg?

Läs Bromsbelägg GDB5067 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsbelägg TRW 3322937353996: pålitlig leverans med DHL
Postnord budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg TRW GDB5067 punktligt
GLS budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg TRW GDB5067 punktligt

Varje beställning av varor för 2000 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2000 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
TRW GDB5067: reservdelar med liknande egenskaper
E.T.F. 125278
E.T.F. 125316
FEBI BILSTEIN 16596
FEBI BILSTEIN 16564
1000,64 kr* Bästa pris garanterat
ICER 151194
ICER 151193
ICER 151194066
ICER 151194072
ICER 151194073
ICER 151194118
ICER 151194225
ICER 151253067
ICER 151253121
ICER 151254072
LPR 05P1173
METELLI 2205820
METELLI 2205840
METELLI 2205850
MEYLE 025 290 8730
MEYLE 025 290 8730/S
MEYLE 0252908730S
PE Automotive 06625700A
PE Automotive 06625800A
PE Automotive 08630050A
PE Automotive 08630650A
ST-TEMPLIN 031208700111
ST-TEMPLIN 031208700120
ST-TEMPLIN 031208700121
TEXTAR 2905902
TEXTAR 2908711
TEXTAR 2908730014
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135076
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135211
ZIMMERMANN 290873001
*Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader