• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #42-2291
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Välj din lastbilsmodell för att söka efter lastbilsdelar
KAN DU INTE HITTA DIN BIL I LISTAN?

TRW GDB5072 Bromsbelägg förb. för slitvarnarkontakt

Artikelnummer: GDB5072 EAN: 3322937353835
Skicka recension
Beskrivning
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR SB6, KNORR SN6
  • Tjocklek [mm.]: 29,8
  • Höjd [mm]: 92,7
  • Bredd[mm]: 210,5
  • Kontrollmärke: E9 90R-02A1249 / 0676
  • Objektnummer: GDB5072
  • Vårt pris: 1194,18 kr
  • Tillverkare: TRW
  • EAN nummer: 3322937353835
  • Position: Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick: Helt ny
Användningsnummer: 29093, 29094
I lager
1194,18 kr

Pris inkl. 25% moms

exkl. leveranskostnader

Lägg till i önskelista
GRATIS TESTPERIOD! SPARA 5 % EXTRA PÅ VARJE BESTÄLLNING MED AUTODOC PLUS!
Läs mer
Kompatibel med Kommersiella fordon
TRW 2992336 Bromsbelägg

Helt likvärdiga produkter

Bromsbelägg RIDEX 402B1205
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tjocklek [mm.]: 29,8
  • Längd[mm]: 210,5
  • Höjd [mm]: 92,7
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan säkringsskruvsats
  • Vibration: utan svängningsdämpare
  • uppfyller ECE-norm: ECE-R90
  • Objektnummer: 402B1205
  • Vårt pris: 1182,18 kr
  • Tillverkare: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191607914
  • Skick: Helt ny
Detaljer
RIDEX Bromsbelägg
Artikelnummer: 402B1205
1182,18 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg VALEO 882404
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • tilläggsinformation: SMARTPACK
  • Position: framaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 92,5
  • Bredd[mm]: 210
  • WVA-nummer: 29095, 29094, 29093
  • Vikt [kg]: 8,44
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan skruvar
  • Objektnummer: 882404
  • Vårt pris: 1236,28 kr
  • Tillverkare: VALEO
  • EAN nummer: 3276428824048
  • Skick: Helt ny
Detaljer
VALEO Bromsbelägg
Artikelnummer: 882404
1236,28 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg FEBI BILSTEIN 16563
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Längd[mm]: 210,5
  • Bredd[mm]: 92,3
  • Tjocklek 1 [mm]: 29,5
  • Kontrollmärke: ECE R90 Approved
  • Vikt [kg]: 7,860
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: med fästmaterial
  • OBS! Serviceinformation
  • Objektnummer: 16563
  • Vårt pris: 1345,79 kr
  • Tillverkare: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816165637
  • Skick: Helt ny
Detaljer
FEBI BILSTEIN Bromsbelägg
Artikelnummer: 16563
1345,79 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
-56%
Bromsbelägg JURID 2928705390
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tillbehör
  • Bromssystem: Knorr SB / SN6
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd 1 [mm]: 93
  • Höjd [mm]: 93
  • Bredd[mm]: 211
  • WVA-nummer: 29287
  • Kontrollmärke: E9 90R-02A1525 / 2222
  • Vikt [kg]: 9,2
  • Kvalitet: JURID539M
  • Fatmodell: Paket
  • Förpackningslängd [cm]: 27,5
  • Förpackningsbredd [cm]: 14
  • Förpackningshöjd [cm]: 13,5
  • Objektnummer: 2928705390
  • Vårt pris: 1876,50 kr
  • Tillverkare: JURID
  • EAN nummer: 4044197955848
  • Skick: Helt ny
Detaljer
JURID Bromsbelägg
Artikelnummer: 2928705390
Rek. pris

Rek. pris är det rekommenderade försäljningspriset som fastställts av produktens tillverkare eller importör och som anges av tillverkaren, leverantören eller återförsäljaren. AUTODOC visar rek. pris (inkl. moms) för en produkt om den har mottagits från minst en leverantör, eller annan källa, som har sådan information.

4356,84 kr
1876,50 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg KNORR-BREMSE K078206K50
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tillbehör
  • Bromssystem: SB / SN6 (ProTecS)
  • Tjocklek [mm.]: 30,0
  • Längd[mm]: 211
  • Höjd [mm]: 93
  • Kontrollmärke: E190R 02A0467 / 0014
  • Vikt [kg]: 8,9
  • Kvalitet: 4550
  • Objektnummer: K078206K50
  • Vårt pris: 2020,96 kr
  • Tillverkare: KNORR-BREMSE
  • EAN nummer: IC-CF8A27
  • Skick: Helt ny
Detaljer
KNORR-BREMSE Bromsbelägg
Artikelnummer: K078206K50
2020,96 kr
Pris inkl. 25% moms, gratis frakt
Bromsbelägg KNORR-BREMSE K115441K50
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: Knorr SN6
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 92,5
  • Bredd[mm]: 210,7
  • WVA-nummer: 29361
  • Teknisk infomation nummer: 29361 300 1 4 T3016
  • Kvalitet: T3016
  • Utrustningsvariant: ProTecS ®
  • Förpackningslängd [cm]: 25,6
  • Förpackningsbredd [cm]: 19,3
  • Förpackningshöjd [cm]: 7,2
  • Objektnummer: K115441K50
  • Vårt pris: 2111,72 kr
  • Tillverkare: KNORR-BREMSE
  • EAN nummer: IC-DE9C11
  • Skick: Helt ny
Detaljer
KNORR-BREMSE Bromsbelägg
Artikelnummer: K115441K50
2111,72 kr
Pris inkl. 25% moms, gratis frakt

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: TRW Bromsbelägg GDB5072?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
5
Skicka recension
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Vanliga frågor och svar

0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos autodoc.se
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av GDB5072 TRW 29094 Bromsbelägg med PayPal
Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av TRW 29093 Bromsbelägg 3322937353835 delar med MasterCard
TRW GDB5072 Bromsbelägg 29095 - med hjälp av VISA
Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Bromsbelägg 3322937353835 TRW förb. för slitvarnarkontakt
Betala för TRW GDB5072 Bromsbelägg GDB5072 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om TRW Bromsbelägg?

Läs Bromsbelägg GDB5072 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsbelägg TRW 3322937353835: pålitlig leverans med DHL
Postnord budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg TRW GDB5072 punktligt
GLS budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg TRW GDB5072 punktligt

Varje beställning av varor för 2000 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2000 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
TRW GDB5072: reservdelar med liknande egenskaper
BERAL 2919730004145504
BERAL 2919730004145684
DT Spare Parts 396405
FEBI BILSTEIN 10674
FEBI BILSTEIN 16596
FEBI BILSTEIN 16719
1313,66 kr* KUNDERNAS VAL
ICER 151254
ICER 151254066
ICER 151254072
ICER 151254073
ICER 151254120
JURID 2909305390
JURID 2928705390
1876,50 kr*
KAGER 350940
LPR 05P1174
METELLI 2205840
MEYLE 025 290 9530
MEYLE 0252909530
PE Automotive 08630600A
ST-TEMPLIN 031208700111
TEXTAR 2909504
TEXTAR 2909507
TEXTAR 2909520
TEXTAR 2909522
TEXTAR 2909525
TEXTAR 2932005
TEXTAR 2909530034
TEXTAR 2909530034T3010
TEXTAR 2909530034T3016
TEXTAR 2909530034T3030
TEXTAR 2909570
TEXTAR 2932001
2357,86 kr*
TEXTAR 2936101
2416,35 kr*
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135076
VALEO 541660
VALEO 541667
WAGNER 2909304950
ZIMMERMANN 290953001
fri.tech. 6000
*Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader