• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #34-3745
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Välj din lastbilsmodell för att söka efter lastbilsdelar
KAN DU INTE HITTA DIN BIL I LISTAN?

PETERS ENNEPETAL 086.306-50A Bromsbelägg

Artikelnummer: 086.306-50A EAN: 4044407166415
Skicka recension
Beskrivning
  • Mängdenhet: Axel set
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 92
  • Bredd[mm]: 210
  • Tjocklek 1 [mm]: 9
  • WVA-nummer: 29094
  • Vikt [kg]: 8,27
  • Version: Green Coating
  • Hål-Ø [mm]: 5
  • Objektnummer: 086.306-50A
  • Vårt pris: 821,13 kr
  • Tillverkare: PETERS ENNEPETAL
  • EAN nummer: 4044407166415
  • Position: Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick: Helt ny
PETERS ENNEPETAL
Användningsnummer: BL1749A4, BL1749B4
Slut i lager
821,13 kr

Pris inkl. 25% moms

exkl. leveranskostnader

Lägg till i önskelista
GRATIS TESTPERIOD! SPARA 5 % EXTRA PÅ VARJE BESTÄLLNING MED AUTODOC PLUS!
Läs mer
Kompatibel med Kommersiella fordon
PETERS ENNEPETAL 3 057 0078 00 Bromsbelägg

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: PETERS ENNEPETAL Bromsbelägg 086.306-50A?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
5
Skicka recension
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Vanliga frågor och svar

0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos autodoc.se
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av 086.306-50A PETERS ENNEPETAL BL1749B4 Bromsbelägg med PayPal
Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av PETERS ENNEPETAL BL1749A4 Bromsbelägg 4044407166415 delar med MasterCard
PETERS ENNEPETAL 08630650A Bromsbelägg 29094 - med hjälp av VISA
Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Bromsbelägg 4044407166415 PETERS ENNEPETAL
Betala för PETERS ENNEPETAL 086.306-50A Bromsbelägg BL1749D4 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om PETERS ENNEPETAL Bromsbelägg?

Läs Bromsbelägg 08630650A FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsbelägg PETERS ENNEPETAL 4044407166415: pålitlig leverans med DHL
Postnord budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg PETERS ENNEPETAL 08630650A punktligt
GLS budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg PETERS ENNEPETAL 086.306-50A punktligt

Varje beställning av varor för 2100 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2100 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
PETERS ENNEPETAL 086.306-50A: reservdelar med liknande egenskaper
ADRIAUTO GLBP007HD
AUGER 76448
BERAL 2919730004145694
BERAL 2928730004145694
DON CVP036K7550
DT Spare Parts 3.96405
DT Spare Parts 4.90932
DT Spare Parts 4.90930
915,86 kr* KUNDERNAS VAL
FEBI BILSTEIN 16 563
FEBI BILSTEIN 16 665
FEBI BILSTEIN 16 719
FERODO FCV1329BFE
FERODO FCV1329PTS
FTE BL1749A4
FTE BL1749B4
FTE BL1749C4
JURID 2909305390
JURID 2925305390
1280,74 kr*
JURID 2928705390
1351,95 kr*
KNORR-BREMSE II 180 220 062
KNORR-BREMSE II 319 880 062
LUMAG 291080090110
MEYLE 025 290 8730
PE Automotive 0104044407166415
SAMPA 096.613
SEM LASTIK 15332
ST-TEMPLIN 03.120.8700.110
ST-TEMPLIN 03.120.8700.111
STELLOX 8510680SX
TEXTAR 2909504
TEXTAR 2909507
TEXTAR 2909519
TEXTAR 2909520
TEXTAR 2909571
TEXTAR 2932004
1550,13 kr*
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.35.076
TRW GDB 5067
WABCO 340 901 060.2
*Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader