• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #85-4713
0,00 kr
Din kundvagn är tom

TEXTAR 2932004 Bromsbelägg förb. för slitvarnarkontakt, med tillbehör

Artikelnummer: 2932004 EAN: 4019722476990
Skicka recension
Beskrivning
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tillbehör
  • Bromssystem: Knorr SB / SN6
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 92,3
  • Bredd[mm]: 210,9
  • WVA-nummer: 29320
  • Vikt [kg]: 8,2
  • Kvalitet: T3060
  • Version: ProTecS ®
  • Material bromskloss-bakplatta: Grått gjutjärn
  • Förpackningslängd [cm]: 25,6
  • Förpackningsbredd [cm]: 19,3
  • Förpackningshöjd [cm]: 7,2
  • Objektnummer: 2932004
  • Vårt pris: 1517,48 kr
  • Tillverkare: TEXTAR
  • EAN nummer: 4019722476990
  • Position: Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick: Helt ny
TEXTAR
Användningsnummer: 29287, 29320
I lager (Produkter kvar: 6)
Rek. pris

Rek. pris är det rekommenderade försäljningspriset som fastställts av produktens tillverkare eller importör och som anges av tillverkaren, leverantören eller återförsäljaren. AUTODOC visar rek. pris (inkl. moms) för en produkt om den har mottagits från minst en leverantör, eller annan källa, som har sådan information.

3262,55 kr -53%
1517,48 kr

Pris inkl. 25% moms

exkl. leveranskostnader

Lägg till i önskelista
GRATIS TESTPERIOD! SPARA 5 % EXTRA PÅ VARJE BESTÄLLNING MED AUTODOC PLUS!
Läs mer
TEXTAR 3057007800 Bromsbelägg

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: TEXTAR Bromsbelägg 2932004?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
0
Skicka recension
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Vanliga frågor och svar

0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos autodoc.se
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av 2932004 TEXTAR 29320 Bromsbelägg med PayPal
Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av TEXTAR 29287 Bromsbelägg 4019722476990 delar med MasterCard
TEXTAR 2932004 Bromsbelägg 29320 300 1 4 - med hjälp av VISA
Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Bromsbelägg 4019722476990 TEXTAR förb. för slitvarnarkontakt, med tillbehör
Betala för TEXTAR 2932004 Bromsbelägg 29287 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om TEXTAR Bromsbelägg?

Läs Bromsbelägg 2932004 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsbelägg TEXTAR 4019722476990: pålitlig leverans med DHL
Postnord budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg TEXTAR 2932004 punktligt
GLS budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg TEXTAR 2932004 punktligt

Varje beställning av varor för 2100 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2100 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
TEXTAR 2932004: reservdelar med liknande egenskaper
BERAL 2919730004145504
BERAL BCV29287TK
BREMSI BP7284
Bendix CVP036PTHD
Brake ENGINEERING PA1742
CIFAM 8225840
DON CVP036K7550
DT Spare Parts 396405
FOMAR Friction FO675181
FOMAR Friction FO675281
FORMA FO674081
FORMA FO674381
FORMA FO675181
FRAS-LE PD120CVAdvanced
FRAS-LE PD120K20HDPRO
FRAS-LE PD120K23HDPRO
ICER 151254
JOST 1158689
JOST JAE0250407820
JURID 2909305390
KALE 2909330014
KALE 2909530014
KALE 2909630014
KNORR-BREMSE K002242
KNORR-BREMSE K115441K50
KNORR-BREMSE K140826K50
METELLI 2205840
MEYLE 0252909530
R BRAKE RB1254
ST-TEMPLIN 031208700111
STELLOX 8511418SX
TEXTAR 2909525
TRP 908142
TRUSTING 6000
TRW GDB5072
1166,06 kr* Bästa pris garanterat
VALEO 541675
VALEO 541726
fri.tech. 6000
*Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader