• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #27-7427
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Välj din lastbilsmodell för att söka efter lastbilsdelar
KAN DU INTE HITTA DIN BIL I LISTAN?

SAF 3.057.0077.00 Bromsbelägg

Artikelnummer: 3.057.0077.00 EAN: 9A6765
Skicka recension
Beskrivning
  • Mängdenhet: Axel set
  • Bromssystem: Knorr SB 7
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109
  • Bredd[mm]: 248
  • Objektnummer: 3.057.0077.00
  • Vårt pris: 3344,98 kr
  • Tillverkare: SAF
  • EAN nummer: 9A6765
  • Skick: Helt ny
Användningsnummer: 29108, 29105
I lager (Produkter kvar: 5)
17,53 kr i bonus när du köper den här produkten
Du kommer att få 17,53 kr på ert bonus konto om du köpa denna produkt:
  • Spara dina bonusar genom att köpa produkter markerade med "BONUS";
  • Betala upp till 10% av din beställning med din sparade bonusar;
Gratis leverans av denna produkt
3344,98 kr

Pris inkl. 25% moms

gratis frakt

Lägg till i önskelista
GRATIS TESTPERIOD! SPARA 5 % EXTRA PÅ VARJE BESTÄLLNING MED AUTODOC PLUS!
Läs mer
OEM-Koder

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret:

SAF 2325212 Bromsbelägg

Helt likvärdiga produkter

-49%
Bromsbelägg RIDEX 402B0756
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: framaxel, Bakaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt, förb. för slitvarnarkontakt
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 247,4
  • WVA-nummer: 29087, 29108, 29059 / 29202
  • Vikt [kg]: 12,05
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan säkringsskruvsats
  • Objektnummer: 402B0756
  • Vårt pris: 944,20 kr
  • Tillverkare: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191666423
  • Skick: Helt ny
Detaljer
RIDEX Bromsbelägg framaxel, Bakaxel, exkl. slitvarnarkontakt, förb. för slitvarnarkontakt, utan säkringsskruvsats
Artikelnummer: 402B0756
Rek. pris

1876,00 kr
944,20 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
-46%
Bromsbelägg MEYLE 025 290 8730/S
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • tilläggsinformation: ORIGINAL Quality
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tillbehör
  • Bromssystem: Knorr
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 247,3
  • Objektnummer: 025 290 8730/S
  • Vårt pris: 953,79 kr
  • Tillverkare: MEYLE
  • EAN nummer: 4040074397381
  • Skick: Helt ny
Detaljer
MEYLE Bromsbelägg ORIGINAL Quality, Bakaxel, framaxel, förb. för slitvarnarkontakt, med tillbehör
Artikelnummer: 025 290 8730/S
Rek. pris

1769,75 kr
953,79 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg SBP 07-P29108
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel
  • Slitvarnarkontakt: ej förberdd för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR SB 7000
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Längd[mm]: 247,5
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Bredd[mm]: 247,5
  • Kontrollmärke: E9 90R - 01167 / 591
  • Hål-Ø 1 [mm]: 4
  • Objektnummer: 07-P29108
  • Vårt pris: 1050,22 kr
  • Tillverkare: SBP
  • EAN nummer: 0010981
  • Skick: Helt ny
Detaljer
SBP Bromsbelägg Bakaxel, ej förberdd för slitvarnarkontakt
Artikelnummer: 07-P29108
1050,22 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg ICER 151194-066
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Bromssystem: Knorr
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 109,6
  • Bredd[mm]: 247,5
  • Kontrollmärke: E9 90R-01178 / 637
  • Vikt [kg]: 11,385
  • Teknisk infomation nummer: 151194-066
  • Kvalitet: 660
  • Axelutförande: Front & Rear
  • Objektnummer: 151194-066
  • Vårt pris: 1055,39 kr
  • Tillverkare: ICER
  • EAN nummer: 8424073081254
  • Skick: Helt ny
Detaljer
ICER Bromsbelägg Axelutf.: Front & Rear
Artikelnummer: 151194-066
1055,39 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg DANBLOCK DB 2910882
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR SB7, KNORR SN7
  • Tjocklek [mm.]: 30,0
  • Längd[mm]: 247,5
  • Höjd [mm]: 109,5
  • Hål-Ø 1 [mm]: 4,0
  • Objektnummer: DB 2910882
  • Vårt pris: 1070,52 kr
  • Tillverkare: DANBLOCK
  • EAN nummer: 5702766740149
  • Skick: Helt ny
Detaljer
DANBLOCK Bromsbelägg förb. för slitvarnarkontakt
Artikelnummer: DB 2910882
1070,52 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
-57%
Bromsbelägg FEBI BILSTEIN 16665
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med monteringstillbehör
  • Längd[mm]: 247,5
  • Bredd[mm]: 109,5
  • Tjocklek 1 [mm]: 30
  • Kontrollmärke: ECE R90 Approved
  • OBS! Serviceinformation
  • Objektnummer: 16665
  • Vårt pris: 1088,92 kr
  • Tillverkare: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816166658
  • Skick: Helt ny
Detaljer
FEBI BILSTEIN Bromsbelägg Bakaxel, framaxel, exkl. slitvarnarkontakt, med monteringstillbehör
Artikelnummer: 16665
Rek. pris

2561,33 kr
1088,92 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: SAF Bromsbelägg 3.057.0077.00?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
0
Skicka recension
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Vanliga frågor och svar

0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos autodoc.se
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av 3.057.0077.00 SAF 29105 Bromsbelägg med PayPal
Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av SAF 29108 Bromsbelägg 9A6765 delar med MasterCard
SAF 3057007700 Bromsbelägg 29087 - med hjälp av VISA
Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Bromsbelägg 9A6765 SAF
Betala för SAF 3.057.0077.00 Bromsbelägg 3.057.0077.00 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om SAF Bromsbelägg?

Läs Bromsbelägg 3057007700 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsbelägg SAF 9A6765: pålitlig leverans med DHL
Postnord budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg SAF 3057007700 punktligt
GLS budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg SAF 3.057.0077.00 punktligt

Varje beställning av varor för 2100 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2100 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
SAF 3.057.0077.00: reservdelar med liknande egenskaper
AIR FREN 21.29087
AIR FREN 21.29093
AIR FREN 21.90087
AIR FREN 2129087
AIR FREN 2129093
AIR FREN 2190087
DT Spare Parts 020142204628
DT Spare Parts 12091
DT Spare Parts 2129087402
DT Spare Parts 29059
DT Spare Parts 29061
FEBI BILSTEIN 10322
FEBI BILSTEIN 19694
FEBI BILSTEIN 16563
1338,56 kr* Bästa pris garanterat
FEDERAL MOGUL 290613000414
FRAS-LE 1914100
JURATEK 1800830
KNORR-BREMSE 1914100
METELLI 22-0585-0
METELLI 2205850
MEYLE 025 290 8730
MEYLE 000 421 4310
MEYLE 0252908730
MEYLE 0252908730S
PE Automotive 066.257-00A
PE Automotive 08630050
PE Automotive 08630050A
PE Automotive 08630650A
SAMPA 096.605
SAMPA 096.613
SAMPA 096605
SAMPA 096613
ST-TEMPLIN 03.120.8700.120
ST-TEMPLIN 03.120.8700.122
TEXTAR 2908773
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135076
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135211
ZIMMERMANN 290873001
*Pris inkl. 25% moms, gratis frakt