• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #97-0737
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Välj din lastbilsmodell för att söka efter lastbilsdelar
KAN DU INTE HITTA DIN BIL I LISTAN?

TEXTAR 2932003 Bromsbelägg förb. för slitvarnarkontakt, med tillbehör

Artikelnummer: 2932003 EAN: 4019722476983
Skicka recension
Beskrivning
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tillbehör
  • Bromssystem: Knorr SB / SN6
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 92,3
  • Bredd[mm]: 210,9
  • WVA-nummer: 29320
  • Vikt [kg]: 7,451
  • Kvalitet: T3050
  • Utrustningsvariant: ProTecS ®
  • Material bromskloss-bakplatta: Grått gjutjärn
  • Förpackningslängd [cm]: 25,6
  • Förpackningsbredd [cm]: 19,3
  • Förpackningshöjd [cm]: 7,2
  • Objektnummer: 2932003
  • Vårt pris: 1604,38 kr
  • Tillverkare: TEXTAR
  • EAN nummer: 4019722476983
  • Position: Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick: Helt ny
TEXTAR
Användningsnummer: 29287, 29320
I lager
1604,38 kr

Pris inkl. 25% moms

exkl. leveranskostnader

Lägg till i önskelista
GRATIS TESTPERIOD! SPARA 5 % EXTRA PÅ VARJE BESTÄLLNING MED AUTODOC PLUS!
Läs mer
Kompatibel med Kommersiella fordon
TEXTAR 3057007800 Bromsbelägg

Helt likvärdiga produkter

-35%
Bromsbelägg RIDEX 402B1205
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tjocklek [mm.]: 29,8
  • Längd[mm]: 210,5
  • Höjd [mm]: 92,7
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan säkringsskruvsats
  • Vibration: utan svängningsdämpare
  • uppfyller ECE-norm: ECE-R90
  • Objektnummer: 402B1205
  • Vårt pris: 996,15 kr
  • Tillverkare: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191607914
  • Skick: Helt ny
Detaljer
RIDEX Bromsbelägg
Artikelnummer: 402B1205
Rek. pris

Rek. pris är det rekommenderade försäljningspriset som fastställts av produktens tillverkare eller importör och som anges av tillverkaren, leverantören eller återförsäljaren. AUTODOC visar rek. pris (inkl. moms) för en produkt om den har mottagits från minst en leverantör, eller annan källa, som har sådan information.

1555,97 kr
996,15 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg SBP 07-P29095
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel
  • Slitvarnarkontakt: ej förberdd för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: Knorr SB / SN6, KNORR SB 6000
  • Tjocklek [mm.]: 30, 29,8
  • Längd[mm]: 211, 210,5
  • Höjd [mm]: 93, 92,7
  • Höjd 2 [mm]: 92,7
  • Bredd[mm]: 210,5
  • Kontrollmärke: E1 90 R-01560 / 126, E9 90R - 01167 / 676
  • Kvalitet: 4569
  • Objektnummer: 07-P29095
  • Vårt pris: 729,50 kr
  • Tillverkare: SBP
  • EAN nummer: 5702766751190
  • Skick: Helt ny
Detaljer
SBP Bromsbelägg
Artikelnummer: 07-P29095
729,50 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg TRW GDB5072
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR SB6, KNORR SN6
  • Tjocklek [mm.]: 29,8
  • Höjd [mm]: 92,7
  • Bredd[mm]: 210,5
  • Kontrollmärke: E9 90R-02A1249 / 0676
  • Objektnummer: GDB5072
  • Vårt pris: 756,89 kr
  • Tillverkare: TRW
  • EAN nummer: 3322937353835
  • Skick: Helt ny
Detaljer
TRW Bromsbelägg
Artikelnummer: GDB5072
756,89 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg FEBI BILSTEIN 16563
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: Bakaxel, framaxel
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Längd[mm]: 210,5
  • Bredd[mm]: 92,3
  • Tjocklek 1 [mm]: 29,5
  • Kontrollmärke: ECE R90 Approved
  • Vikt [kg]: 7,860
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: med fästmaterial
  • OBS! Serviceinformation
  • Objektnummer: 16563
  • Vårt pris: 802,32 kr
  • Tillverkare: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816165637
  • Skick: Helt ny
Detaljer
FEBI BILSTEIN Bromsbelägg
Artikelnummer: 16563
802,32 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Bromsbelägg VALEO 882404
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • tilläggsinformation: SMARTPACK
  • Position: framaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: KNORR
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 92,5
  • Bredd[mm]: 210
  • WVA-nummer: 29095, 29094, 29093
  • Vikt [kg]: 8,44
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan skruvar
  • Objektnummer: 882404
  • Vårt pris: 836,50 kr
  • Tillverkare: VALEO
  • EAN nummer: 3276428824048
  • Skick: Helt ny
Detaljer
VALEO Bromsbelägg
Artikelnummer: 882404
836,50 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
-68%
Bromsbelägg JURID 2928705390
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tillbehör
  • Bromssystem: Knorr SB / SN6
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd 1 [mm]: 93
  • Höjd [mm]: 93
  • Bredd[mm]: 211
  • WVA-nummer: 29287
  • Kontrollmärke: E9 90R-02A1525 / 2222
  • Vikt [kg]: 9,2
  • Kvalitet: JURID539M
  • Fatmodell: Paket
  • Förpackningslängd [cm]: 27,5
  • Förpackningsbredd [cm]: 14
  • Förpackningshöjd [cm]: 13,5
  • Objektnummer: 2928705390
  • Vårt pris: 1351,95 kr
  • Tillverkare: JURID
  • EAN nummer: 4044197955848
  • Skick: Helt ny
Detaljer
JURID Bromsbelägg
Artikelnummer: 2928705390
Rek. pris

Rek. pris är det rekommenderade försäljningspriset som fastställts av produktens tillverkare eller importör och som anges av tillverkaren, leverantören eller återförsäljaren. AUTODOC visar rek. pris (inkl. moms) för en produkt om den har mottagits från minst en leverantör, eller annan källa, som har sådan information.

4356,84 kr
1351,95 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: TEXTAR Bromsbelägg 2932003?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
5
Skicka recension
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Vanliga frågor och svar

0 Frågor
Har du ytterligare frågor om produkter?
Våra erfarna kundrådgivare hjälper dig gärna!
Dina bilreservdelsexperter hos autodoc.se
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala för ditt köp av 2932003 TEXTAR 29320 Bromsbelägg med PayPal
Pålitlig och bekväm betalning för din beställning av TEXTAR 29287 Bromsbelägg 4019722476983 delar med MasterCard
TEXTAR 2932003 Bromsbelägg 29320 300 1 4 - med hjälp av VISA
Betala online med Klarna, inget krångel, att köpa Bromsbelägg 4019722476983 TEXTAR förb. för slitvarnarkontakt, med tillbehör
Betala för TEXTAR 2932003 Bromsbelägg 29287 genom att använda klassiskt Banköverföring

Vill du lära dig mer om TEXTAR Bromsbelägg?

Läs Bromsbelägg 2932003 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsbelägg TEXTAR 4019722476983: pålitlig leverans med DHL
Postnord budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg TEXTAR 2932003 punktligt
GLS budfirma levererar din beställning av Bromsbelägg TEXTAR 2932003 punktligt

Varje beställning av varor för 2100 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2100 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
TEXTAR 2932003: reservdelar med liknande egenskaper
BERAL 2919730004145504
BERAL 2909430004145504
BOSCH 0986BB0949
BREMSI BP7284
CIFAM 8225840
DT Spare Parts 396405
FEBI BILSTEIN 16596
FEBI BILSTEIN 16563
802,32 kr* Bästa pris garanterat
FTE BL1749A4
ICER 151254
ICER 151254066
ICER 151254072
ICER 151254217
JOST 1158689
JURID 2909305390
KALE 2909330014
KALE 2909430014
KAWE 88099
LPR 05P1168K
METELLI 2205840
MEYLE 0252909530
MEYLE 0252909530PD
PE Automotive 06625800A
PE Automotive 08630650A
RIDEX 402B1205
ST-TEMPLIN 031208700111
STELLOX 8511418SX
TEXTAR 2909504
TEXTAR 2932002
TEXTAR 2932005
TEXTAR 2936101
2157,98 kr*
TRP 908142
TRUSTING 6000
VALEO 541675
VALEO 541726
VALEO 882404
829,75 kr*
ZIMMERMANN 290953001
fri.tech. 6000
*Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader